Pełna oferta dla sektora obronnego

Firma Getac to producent profesjonalnych, spełniających surowe wymagania wojskowe i przemysłowe komputerów mobilnych. Nasza oferta dedykowana dla sektora obronnego ciągle się rozrasta i obejmuje małe terminale do operacji taktycznych i działań w terenie, wytrzymałe tablety oraz laptopy również klasy ultra rugged.

Polski dystrybutor

Autoryzowanym dystrybutorem produktów Getac na terenie Polski jest firma Elmark Automatyka Sp. z o.o.

Elmark Automatyka działa na rynku od ponad 30 lat. Dystrybutorem produktów Getac jesteśmy od ponad 12 lat. Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najlepsze wsparcie zarówno przed jak i po sprzedaży. Co istotne, dysponujemy również pulą sprzętu demo na potrzeby testów prowadzonych przez naszych klientów.

V110

Laptop konwertowalny Fully Rugged z obracanym, dotykowym ekranem 11.6". Spełnia wymagania norm IP65 / MIL-STD-810G / MIL-STD-461G

Więcej informacji Strona dystrybutora

B300

Laptop Fully Rugged 13.3". Spełnia wymagania norm IP65/ MIL-STD-810G / MIL-STD-461F. Dostępny z opcja Night Vision.

Więcej informacji Strona dystrybutora

X500

Laptop Ultra Rugged 15.6" FHD. Spełnia wymagania norm IP65/ MIL-STD-810G / MIL-STD-461F. Możliwość instalacji kart PCI lub PCI-Express. Dostępny także w wersji serwerowej w konfiguracji RAID 0, 1, 5

Więcej informacji Strona dystrybutora

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji oraz być informowanym o nowościach wypełnij poniższy formularz.Firma Getac może okresowo kontaktować się z Państwem za pośrednictwem poczty elektronicznej w celu przekazania informacji o produktach i usługach, które mogą Państwa zainteresować. Jeśli wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie od nas informacji marketingowych, proszę kliknąć pole wyboru powyżej. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce prywatności firmy Getac. Klikając pole wyboru, wyrażają Państwo zgodę na kontakt z naszej strony, zgodnie z postanowieniami niniejszego oświadczenia. W dowolnym momencie mogą Państwo wycofać zgodę bez ponoszenia kosztów, wysyłając wiadomość na adres e-mail globalmarketing@getac.com.

Niniejsze oświadczenie zostaje wydane przez firmę Getac Technology Corporation w jej imieniu, w imieniu spółek zależnych oraz stowarzyszonych (zwanych łącznie „Getac”). Do celów niniejszego oświadczenia firma Getac zwana jest Administratorem danych. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności firmy Getac.

Kategorie danych osobowych: Kategorie danych osobowych, które są przetwarzane za Państwa zgodą przez firmę Getac, obejmują: dane przekazywane do naszej firmy (np. imię i nazwisko, dane kontaktowe i dane do przelewu, jeśli dotyczy), Państwa historię zakupów oraz dane automatycznie dostarczane przez urządzenia (np. typ urządzenia, system operacyjny, typ i ustawienia przeglądarki, adres IP) – zwane łącznie „istotnymi danymi osobowymi”. Tego typu istotne dane osobowe mogą pochodzić z zebranych bezpośrednio od Państwa informacji, z publicznie dostępnych źródeł, z Państwa urządzeń oraz od osób trzecich.

Cele przetwarzania istotnych danych osobowych: Firma Getac może za Państwa zgodą przetwarzać Państwa istotne dane osobowe w następujących celach: udostępnianie Państwu naszych stron internetowych, dostarczanie towarów i świadczenie usług, zawieranie z Państwem transakcji, komunikowanie się z Państwem, ulepszanie naszych produktów i usług, zarządzanie działalnością gospodarczą oraz działanie zgodnie z obowiązującymi postanowieniami i regulacjami.

Międzynarodowy przepływ istotnych danych osobowych: Za Państwa zgodą, firma Getac może przekazywać istotne dane osobowe odbiorcom znajdującym się poza obszarem działania porządku prawnego, w którym zebrano istotne dane osobowe. W takich przypadkach firma Getac zobowiązana jest do spełnienia odpowiednich wymagań zgodnie z obowiązującym prawem i Polityką prywatności firmy Getac.

Ujawnianie istotnych danych osobowych osobom trzecim: Na potrzeby realizacji celów określonych w niniejszym oświadczeniu, firma Getac może ujawnić Państwa istotne dane osobowe osobom trzecim, w tym: podmiotom zależnym i stowarzyszonym firmy Getac, klientom firmy Getac, przetwarzającym dane podmiotom zewnętrznym i usługodawcom firmy Getac (podlegają oni odpowiednim umowom dotyczącym przetwarzania danych) oraz sądom, organom administracyjnym i organom ścigania, zgodnie z przepisami obowiązującego prawa.

Państwa prawa: Zgodnie z obowiązującym prawem, w uzasadnionych przypadkach mogą Państwo uzyskać dostęp do istotnych danych osobowych, poprawić w nich błędy oraz cofnąć zgodę na ich przetwarzanie. Więcej informacji znajduje się w Polityce prywatności firmy Getac.

Dane kontaktowe: Użytkownik może skontaktować się z firmą Getac w celu dochodzenia swoich praw, zgodnie z obowiązującymi przepisami lub w dowolnym innym celu związanym z niniejszym oświadczeniem.

RSBU Marketing, Getac Technology Corporation, 2F., Building A, No. 209, Sec. Nangang Rd., Nangang Dist., Taipei City, 11568, Tajwan, Republika Chińska

Klikając pole wyboru, wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie istotnych danych osobowych przez firmę Getac zgodnie z postanowieniami niniejszego oświadczenia. Mogą Państwo wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, bez ponoszenia kosztów, wysyłając wiadomość na adres poczty elektronicznej globalmarketing@getac.com.